Lakásárak: Csabamező utca 29 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoscsaba · Csabamező utca

1 143 032 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Csabamező utca 29

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Csabamező utca átlagos négyzetméterára, ami 1 142 975 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.31%-kal magasabb mint a Rákoscsaba környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 008 734 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.58%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 10.35%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Csabamező utca 29, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Csabamező utca 29 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Csabamező utca 29

2025. 03. 28. · Kiváló állapotú

112 867 962 Ft1 200 723 Ft / m²
94 méter
4 szoba
földszint

Az épület részletei

A Csabamező utca 29 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoscsaba területén helyezkedik el, 11.73km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását