Lakásárak: Börzönce utca 14 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoskeresztúr · Börzönce utca

1 141 550 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Börzönce utca 14

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Börzönce utca átlagos négyzetméterára, ami 1 141 550 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.6%-kal magasabb mint a Rákoskeresztúr környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 022 931 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 11.44%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 10.47%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Börzönce utca 14, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Börzönce utca 14 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

8-szobás lakás, Börzönce utca 14

2025. 04. 13. · Közepes állapotú

122 009 760 Ft677 832 Ft / m²
180 méter
8 szoba
földszint

Az épület részletei

A Börzönce utca 14 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoskeresztúr területén helyezkedik el, 8.86km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását