Lakásárak: Battonya utca 35 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoscsaba · Battonya utca

1 155 492 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Battonya utca 35

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Battonya utca átlagos négyzetméterára, ami 1 155 492 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.55%-kal magasabb mint a Rákoscsaba környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 008 734 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.8%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.37%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Battonya utca 35, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épület részletei

A Battonya utca 35 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoscsaba területén helyezkedik el, 11.67km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását