Lakásárak: Almásháza utca 57 Budapest

Budapest · XVII. Rákosmente · Rákoscsaba-Újtelep · Almásháza utca

1 177 791 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Almásháza utca 57

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Almásháza utca átlagos négyzetméterára, ami 1 177 791 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 40.21%-kal magasabb mint a Rákoscsaba-Újtelep környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 840 017 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.97%-kal magasabb, mint a XVII. Rákosmente jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 024 397 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 7.62%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Almásháza utca 57, XVII. Rákosmente, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Almásháza utca 57 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

3-szobás lakás, Almásháza utca 57

2026. 05. 03. · Jó állapotú

232 864 405 Ft1 044 235 Ft / m²
223 méter
3 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Almásháza utca 57 címen található a XVII. Rákosmente, Rákoscsaba-Újtelep területén helyezkedik el, 10.05km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását