Lakásárak: Cékla utca 14 Budapest
Budapest · XVI. · Árpádföld · Cékla utca
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Cékla utca 14
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Cékla utca átlagos négyzetméterára, ami 1 213 358 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.97%-kal magasabb mint a Árpádföld környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 064 604 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.44%-kal magasabb, mint a XVI. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 079 068 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 4.83%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Cékla utca 14, XVI., Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Cékla utca 14 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
4-szobás lakás, Cékla utca 14
2025. 05. 13. · Kiváló állapotú
Az épület részletei
A Cékla utca 14 címen található a XVI., Árpádföld területén helyezkedik el, 7.28km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását