Lakásárak: Nádastó utca 70 Budapest

Budapest · XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota · Pestújhely · Nádastó utca

1 150 094 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Nádastó utca 70

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Nádastó utca átlagos négyzetméterára, ami 1 150 094 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 6.42%-kal magasabb mint a Pestújhely környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 080 714 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.09%-kal magasabb, mint a XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 016 964 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.8%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Nádastó utca 70, XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Nádastó utca 70 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

8-szobás lakás, Nádastó utca 70

2026. 05. 09. · Jó állapotú

120 738 500 Ft1 207 385 Ft / m²
100 méter
8 szoba
2. emelet

4-szobás lakás, Nádastó utca 70

2025. 10. 17. · Kiváló állapotú

144 909 000 Ft1 207 575 Ft / m²
120 méter
4 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Nádastó utca 70 címen található a XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota, Pestújhely területén helyezkedik el, 6.72km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását