Lakásárak: Madách utca 45 Budapest

Budapest · XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota · Pestújhely · Madách utca

1 157 695 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Madách utca 45

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.05%-kal alacsonyabb, mint a Madách utca átlagos négyzetméterára, ami 1 158 233 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 7.12%-kal magasabb mint a Pestújhely környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 080 714 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.84%-kal magasabb, mint a XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 016 964 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.2%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Madách utca 45, XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Madách utca 45 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Madách utca 45

2026. 05. 03. · Közepes állapotú

97 863 900 Ft978 639 Ft / m²
100 méter
4 szoba
földszint

Az épület részletei

A Madách utca 45 címen található a XV. Rákospalota-Pestújhely-Újpalota, Pestújhely területén helyezkedik el, 6.6km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását