Lakásárak: Miskolci utca 17 Budapest
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Miskolci utca 17
Ebben az épületben a lakások átlagára 6.58%-kal magasabb, mint a Miskolci utca átlagos négyzetméterára, ami 1 280 852 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.88%-kal magasabb mint a Alsórákos környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 209 293 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 14.08%-kal magasabb, mint a XIV. Zugló jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 196 624 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 7.07%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Miskolci utca 17, XIV. Zugló, Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Miskolci utca 17 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
4-szobás lakás, Miskolci utca 17
2026. 01. 23. · Jó állapotú
2-szobás lakás, Miskolci utca 17
2026. 01. 17. · Jó állapotú
4-szobás lakás, Miskolci utca 17
2024. 10. 23. · Jó állapotú
Az épület részletei
A Miskolci utca 17 címen található a XIV. Zugló, Alsórákos területén helyezkedik el, 4.61km-re a városközponttól (légvonalban).
Az épület építési éve 2001. Az épület 2 emeletes.
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását