Lakásárak: Mór utca 13 Budapest
Budapest · XIII. · Angyalföld · Mór utca
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Mór utca 13
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Mór utca átlagos négyzetméterára, ami 1 280 557 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 8.49%-kal alacsonyabb mint a Angyalföld környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 399 350 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 10.73%-kal alacsonyabb, mint a XIII. jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 434 375 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 0.43%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Mór utca 13, XIII., Budapest:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Mór utca 13 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
2-szobás lakás, Mór utca 13
2026. 05. 06. · Jó állapotú
1-szobás lakás, Mór utca 13
2026. 05. 03. · Jó állapotú
2-szobás lakás, Mór utca 13
2026. 05. 02. · Jó állapotú
1-szobás lakás, Mór utca 13
2026. 04. 26. · Kiváló állapotú
1-szobás lakás, Mór utca 13
2026. 04. 24. · Közepes állapotú
3-szobás lakás, Mór utca 13
2026. 04. 24. · Jó állapotú
3-szobás lakás, Mór utca 13
2025. 09. 10. · Kiváló állapotú
Az épület részletei
A Mór utca 13 címen található a XIII., Angyalföld területén helyezkedik el, 6.73km-re a városközponttól (légvonalban).
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását