Lakásárak: Svájci út 9 Budapest

Budapest · XII. Hegyvidék · Széchenyihegy · Svájci út

1 797 402 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Svájci út 9

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Svájci út átlagos négyzetméterára, ami 1 797 367 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 6.02%-kal magasabb mint a Széchenyihegy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 695 277 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 13.43%-kal magasabb, mint a XII. Hegyvidék jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 584 563 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 40.97%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Svájci út 9, XII. Hegyvidék, Budapest:

Az épület részletei

A Svájci út 9 címen található a XII. Hegyvidék, Széchenyihegy területén helyezkedik el, 12.4km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását