Lakásárak: Rőzse utca 12 Budapest

Budapest · XII. Hegyvidék · Istenhegy · Rőzse utca

1 777 492 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Rőzse utca 12

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal magasabb, mint a Rőzse utca átlagos négyzetméterára, ami 1 777 383 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.95%-kal magasabb mint a Istenhegy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 760 714 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.18%-kal magasabb, mint a XII. Hegyvidék jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 584 563 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 39.41%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Rőzse utca 12, XII. Hegyvidék, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Rőzse utca 12 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Rőzse utca 12

2026. 05. 03. · Jó állapotú

132 811 425 Ft1 770 819 Ft / m²
75 méter
2 szoba
1. emelet

3-szobás lakás, Rőzse utca 12

2026. 02. 05. · Jó állapotú

127 096 064 Ft1 985 876 Ft / m²
64 méter
3 szoba
1. emelet

3-szobás lakás, Rőzse utca 12

2025. 10. 12. · Jó állapotú

112 905 344 Ft1 764 146 Ft / m²
64 méter
3 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Rőzse utca 12 címen található a XII. Hegyvidék, Istenhegy területén helyezkedik el, 11.34km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását