Lakásárak: Matyó utca 5 Budapest

Budapest · XII. Hegyvidék · Istenhegy · Matyó utca

1 787 440 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Matyó utca 5

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Matyó utca átlagos négyzetméterára, ami 1 787 440 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 1.52%-kal magasabb mint a Istenhegy környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 760 714 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.8%-kal magasabb, mint a XII. Hegyvidék jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 584 563 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 40.19%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Matyó utca 5, XII. Hegyvidék, Budapest:

Az épület részletei

A Matyó utca 5 címen található a XII. Hegyvidék, Istenhegy területén helyezkedik el, 10.94km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását