Lakásárak: Gím utca 4 Budapest

Budapest · XII. Hegyvidék · Virányos · Gím utca

1 776 693 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Gím utca 4

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Gím utca átlagos négyzetméterára, ami 1 776 693 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.04%-kal magasabb mint a Virányos környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 585 821 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 12.13%-kal magasabb, mint a XII. Hegyvidék jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 584 563 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 39.35%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Gím utca 4, XII. Hegyvidék, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Gím utca 4 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

4-szobás lakás, Gím utca 4

2026. 04. 27. · Jó állapotú

172 238 496 Ft1 794 151 Ft / m²
96 méter
4 szoba
2. emelet

2-szobás lakás, Gím utca 4

2025. 04. 08. · Felújítandó

75 949 440 Ft1 356 240 Ft / m²
56 méter
2 szoba
1. emelet

4-szobás lakás, Gím utca 4

2024. 10. 08. · Jó állapotú

151 312 400 Ft1 513 124 Ft / m²
100 méter
4 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Gím utca 4 címen található a XII. Hegyvidék, Virányos területén helyezkedik el, 12.63km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását