Lakásárak: Tolnai Lajos utca 5 Budapest

Budapest · VIII. Józsefváros · Csarnok negyed · Tolnai Lajos utca

1 270 175 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Tolnai Lajos utca 5

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Tolnai Lajos utca átlagos négyzetméterára, ami 1 270 175 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 7.47%-kal magasabb mint a Csarnok negyed környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 181 860 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 8.47%-kal magasabb, mint a VIII. Józsefváros jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 170 948 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 0.38%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Tolnai Lajos utca 5, VIII. Józsefváros, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Tolnai Lajos utca 5 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

1-szobás lakás, Tolnai Lajos utca 5

2026. 05. 02. · Jó állapotú

41 543 488 Ft1 483 696 Ft / m²
28 méter
1 szoba
1. emelet

1-szobás lakás, Tolnai Lajos utca 5

2023. 07. 28. · Jó állapotú

53 778 760 Ft768 268 Ft / m²
70 méter
1 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Tolnai Lajos utca 5 címen található a VIII. Józsefváros, Csarnok negyed területén helyezkedik el, 5.65km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását