Lakásárak: Rippl-Rónai utca 28 Budapest

Budapest · VI. Terézváros · Terézváros · Rippl-Rónai utca

1 389 700 Ft / m²
Az épület emeleteinek száma 3
Értékelje lakását

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Rippl-Rónai utca 28

Ebben az épületben a lakások átlagára 1.16%-kal alacsonyabb, mint a Rippl-Rónai utca átlagos négyzetméterára, ami 1 405 962 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.04%-kal alacsonyabb mint a Terézváros környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 390 187 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.03%-kal alacsonyabb, mint a VI. Terézváros jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 390 094 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.0%-kal magasabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Rippl-Rónai utca 28, VI. Terézváros, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Rippl-Rónai utca 28 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Rippl-Rónai utca 28

2026. 05. 02. · Jó állapotú

100 309 072 Ft1 355 528 Ft / m²
74 méter
2 szoba
3. emelet

Az épület részletei

A Rippl-Rónai utca 28 címen található a VI. Terézváros, Terézváros területén helyezkedik el, 6.69km-re a városközponttól (légvonalban).

Az épület 3 emeletes.

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását