Lakásárak: Nyár utca 113 Budapest

Budapest · IV. Újpest · Újpest · Nyár utca

1 169 375 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Budapest Nyár utca 113

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.01%-kal alacsonyabb, mint a Nyár utca átlagos négyzetméterára, ami 1 169 488 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 7.0%-kal magasabb mint a Újpest környékén jellemző átlagos négyzetméterár, ami 1 092 857 Ft. Ebben az épületben a lakások átlagára 6.28%-kal magasabb, mint a IV. Újpest jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 1 100 278 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 8.28%-kal alacsonyabb, mint a a budapesti átlagos négyzetméterár, ami 1 275 000 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Nyár utca 113, IV. Újpest, Budapest:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Nyár utca 113 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Nyár utca 113

2026. 05. 13. · Jó állapotú

47 645 910 Ft1 058 798 Ft / m²
45 méter
2 szoba
2. emelet

2-szobás lakás, Nyár utca 113

2026. 05. 03. · Közepes állapotú

50 132 835 Ft1 114 063 Ft / m²
45 méter
2 szoba
1. emelet

Az épület részletei

A Nyár utca 113 címen található a IV. Újpest, Újpest területén helyezkedik el, 9.15km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását