Lakásárak: Szent Gellért utca 1 Székesfehérvár
1 027 148 Ft / m²
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Székesfehérvár Szent Gellért utca 1
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Szent Gellért utca átlagos négyzetméterára, ami 1 027 148 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 20.84%-kal magasabb, mint a Székesfehérvár jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 849 992 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 20.84%-kal magasabb, mint a a székesfehérvár átlagos négyzetméterár, ami 849 992 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Szent Gellért utca 1, Székesfehérvár:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Szent Gellért utca 1 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
3-szobás lakás, Szent Gellért utca 1
2026. 05. 03. · Jó állapotú
62 141 330 Ft875 230 Ft / m²
71 méter
3 szoba
földszint
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 65 belül foglalkozik 996m.
Az épület részletei
A Szent Gellért utca 1 címen található
1.09km-re a városközponttól (légvonalban).
Szeretné tudni lakása árát?
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását