Lakásárak: Bartók Béla tér 1 Székesfehérvár
1 021 059 Ft / m²
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Székesfehérvár Bartók Béla tér 1
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Bartók Béla tér átlagos négyzetméterára, ami 1 021 059 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 20.13%-kal magasabb, mint a Székesfehérvár jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 849 992 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 20.13%-kal magasabb, mint a a székesfehérvár átlagos négyzetméterár, ami 849 992 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Bartók Béla tér 1, Székesfehérvár:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Bartók Béla tér 1 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
4-szobás lakás, Bartók Béla tér 1
2026. 04. 26. · Kiváló állapotú
111 509 880 Ft1 051 980 Ft / m²
106 méter
4 szoba
1. emelet
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 17 belül foglalkozik 868m.
Az épület részletei
A Bartók Béla tér 1 címen található
0.29km-re a városközponttól (légvonalban).
Szeretné tudni lakása árát?
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását