Lakásárak: Dandár utca 6 Szeged
856 197 Ft / m²
Az épület emeleteinek száma 5
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Szeged Dandár utca 6
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Dandár utca átlagos négyzetméterára, ami 856 223 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 0.8%-kal alacsonyabb, mint a Szeged jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 863 124 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 0.8%-kal alacsonyabb, mint a a szegedi átlagos négyzetméterár, ami 863 124 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Dandár utca 6, Szeged:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Dandár utca 6 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
2-szobás lakás, Dandár utca 6
2025. 04. 24. · Jó állapotú
45 961 182 Ft851 133 Ft / m²
54 méter
2 szoba
földszint
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 20 belül foglalkozik 1794m.
Az épület részletei
A Dandár utca 6 címen található
1.4km-re a városközponttól (légvonalban).
Az épület 5 emeletes.
Szeretné tudni lakása árát?
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását