Lakásárak: Vörösmarty tér 3 Nyíregyháza
891 396 Ft / m²
Az épület emeleteinek száma 9
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Nyíregyháza Vörösmarty tér 3
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Vörösmarty tér átlagos négyzetméterára, ami 891 396 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 22.38%-kal magasabb, mint a Nyíregyháza jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 728 398 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 22.38%-kal magasabb, mint a a nyíregyháza átlagos négyzetméterár, ami 728 398 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Vörösmarty tér 3, Nyíregyháza:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Vörösmarty tér 3 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
2-szobás lakás, Vörösmarty tér 3
2026. 05. 03. · Közepes állapotú
60 586 398 Ft704 493 Ft / m²
86 méter
2 szoba
földszint
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 67 belül foglalkozik 993m.
2-szobás lakás, Vörösmarty tér 3
2025. 07. 21. · Közepes állapotú
34 137 857 Ft559 637 Ft / m²
61 méter
2 szoba
2. emelet
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 24 belül foglalkozik 993m.
Az épület részletei
A Vörösmarty tér 3 címen található
0.9km-re a városközponttól (légvonalban).
Az épület 9 emeletes.
Szeretné tudni lakása árát?
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását