Lakásárak: Testvérvárosok útja 6-8 Miskolc
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Miskolc Testvérvárosok útja 6-8
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Testvérvárosok útja átlagos négyzetméterára, ami 591 416 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 9.95%-kal magasabb, mint a Miskolc jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 537 888 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 9.95%-kal magasabb, mint a a miskolci átlagos négyzetméterár, ami 537 888 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Testvérvárosok útja 6-8, Miskolc:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Testvérvárosok útja 6-8 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
2-szobás lakás, Testvérvárosok útja 6-8
2026. 05. 09. · Jó állapotú
3-szobás lakás, Testvérvárosok útja 6-8
2026. 04. 26. · Kiváló állapotú
3-szobás lakás, Testvérvárosok útja 6-8
2025. 05. 24. · Kiváló állapotú
1-szobás lakás, Testvérvárosok útja 6-8
2025. 04. 13. · Közepes állapotú
1-szobás lakás, Testvérvárosok útja 6-8
2025. 02. 11. · Felújítandó
Az épület részletei
A Testvérvárosok útja 6-8 címen található
2.32km-re a városközponttól (légvonalban).
Az épület 10 emeletes.
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását