Lakásárak: Gyöngyösi utca 16 Debrecen

Debrecen · Gyöngyösi utca

1 168 540 Ft / m²

Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Debrecen Gyöngyösi utca 16

Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Gyöngyösi utca átlagos négyzetméterára, ami 1 168 540 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 23.22%-kal magasabb, mint a Debrecen jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 948 333 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 23.22%-kal magasabb, mint a a debreceni átlagos négyzetméterár, ami 948 333 Ft.

Ingatlanárak összehasonlítása

Átlagos hirdetési árak Gyöngyösi utca 16, Debrecen:

Az épületben található lakások átlagára

Példa kalkuláció a Gyöngyösi utca 16 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.

2-szobás lakás, Gyöngyösi utca 16

2026. 05. 20. · Jó állapotú

48 591 634 Ft991 666 Ft / m²
49 méter
2 szoba
3. emelet

2-szobás lakás, Gyöngyösi utca 16

2026. 04. 30. · Kiváló állapotú

54 437 096 Ft972 091 Ft / m²
56 méter
2 szoba
4. emelet

3-szobás lakás, Gyöngyösi utca 16

2025. 01. 28. · Kiváló állapotú

51 434 400 Ft886 800 Ft / m²
58 méter
3 szoba
2. emelet

Az épület részletei

A Gyöngyösi utca 16 címen található

1.6km-re a városközponttól (légvonalban).

Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez

Értékelje lakását