Lakásárak: Cívis utca 6 Debrecen
1 157 529 Ft / m²
Az épület emeleteinek száma 10
Árelemzés - ellenőrizze, mennyibe kerül egy lakás Debrecen Cívis utca 6
Ebben az épületben a lakások átlagára 0.0%-kal alacsonyabb, mint a Cívis utca átlagos négyzetméterára, ami 1 157 529 Ft.. Ebben az épületben a lakások átlagára 22.06%-kal magasabb, mint a Debrecen jelenlegi átlagos négyzetméterára, ami 948 333 Ft. Ebben az utcában a lakások átlagos négyzetméterára 22.06%-kal magasabb, mint a a debreceni átlagos négyzetméterár, ami 948 333 Ft.
Ingatlanárak összehasonlítása
Átlagos hirdetési árak Cívis utca 6, Debrecen:
Az épületben található lakások átlagára
Példa kalkuláció a Cívis utca 6 címre, a jelenlegi hirdetési árak alapján.
2-szobás lakás, Cívis utca 6
2026. 05. 10. · Felújítandó
49 047 924 Ft961 724 Ft / m²
51 méter
2 szoba
4. emelet
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 55 belül foglalkozik 995m.
2-szobás lakás, Cívis utca 6
2026. 05. 03. · Jó állapotú
49 102 239 Ft962 789 Ft / m²
51 méter
2 szoba
2. emelet
Árak részletei
Az elkészítéshez a fenti értékbecslést használtuk 74 belül foglalkozik 995m.
Az épület részletei
A Cívis utca 6 címen található
2.2km-re a városközponttól (légvonalban).
Az épület 10 emeletes.
Szeretné tudni lakása árát?
Használja eszközünket online árajánlat kéréséhez
Értékelje lakását